Obserwatorzy

piątek, 14 listopada 2014

Liebster Blog AwardZostałam nominowana do zabawy przez Paulę Szczepaniak z bloga Kuferek Iru za co jeszcze raz bardzo dziękuję.  A to moje odpowiedzi na pytania Pauli:

1. Jak zaczęła się Twoja przygoda z blogowaniem.
Szukając w internecie inspiracji do robótkowania trafiłam na kilka blogów, które zaczęłam regularnie czytać. Spodobało mi się dzielenie się swoimi tworami i wymiana opinii z innymi blogerkami. Nie miałam w swoim otoczeniu innych robótkujących, więc był to jedyny sposób na kontakt z nimi. Ponadto postanowiłam sprawdzić czy przezwyciężę swój słomiany zapał, który niestety często niszczy moje plany. Jak widać na razie udaje mi się z nim wygrać. :)
 
2. Twoja pierwsza rękodzieło - co to było i w jakich okolicznościach powstało.
 Jeśli dobrze pamiętam był to obrazek z guzików zrobiony na zajęcia z techniki w szkole podstawowej. Krótko potem wyszywałam krzyżykami na zajęcia jakiś wielkanocny motyw, ale tak na dobre rękodziełem zajęłam się dopiero na studiach. :)

3. Czy masz zwierzaka? Jakiego?
W moim domu od zawsze są zwierzęta. Obecnie mieszkają ze mną dwa koty: Rudzik (16 lat) i Kaszmir (2,5 roku) oraz stadko rybek akwariowych.
 
4.  Ulubiona bajka z dzieciństwa.
W dzieciństwie mialam wiele ulubionych bajek, do których nadal mam sentyment, ale z tego okresu najbardziej utkwiły mi w pamięci "Gumisie". Mój tata nagrywał je na kasety VHS i później razem z bratem namiętnie je oglądaliśmy. Miałam 5 kaset, które leciały praktycznie na okrągło, a wieczorami zamiast iść spać, razem z bratem dzieliliśmy się rolami i powtarzaliśmy wszystkie dialogi. :P

5. Jaki był najśmieszniejszy/najbardziej zwariowany dzień w Twoim życiu?
Trudno mi wybrać jakiś szczególnie śmieszny dzień. Kiedy na studiach mieszkałam z 3 koleżankami z roku praktycznie każdy dzień był śmieszny. :P
Natomiast jeśli chodzi o najbardziej zwariowany, to taki dzień dopiero przede mną. Jestem osobą mało spontaniczną i lubię mieć wszystko pod kontrolą, ale podejrzewam że nie zapanuję nad chaosem przedślubnych przygotowań. To będzie czyste szaleństwo. :P

6. Co Cię najbardziej denerwuje?
 Są takie dni, że denerwuje mnie praktycznie wszystko i wtedy lepiej bez czekolady do mnie nie podchodzić, bo będę gryźć. :P Jednak najbardziej denerwuje mnie obłuda i hipokryzja.

7. Jaki jest Twój najlepiej spędzony czas?
 Oczywiście, że z robótka w ręce. :P
 
8. Miejsce do którego lubisz wracać.
 Mój rodzinny dom. 

9. Czemu poza rękodziełem lubisz poświęcać czas?
 Uwielbiam czytać książki i jestem strasznie szczęśliwa, że ktoś wymyślił audiobooki, bo jakoś nie potrafię jednym okiem zerkać na tamborek, a drugim na książkę. :)
 
10. Które święta lubisz najbardziej?
Boże Narodzenie jest dla mnie bardziej magiczne niż Wielkanoc.
 
11. Ulubione kolory.
 Co prawda nie widać tego po moich pracach, ale niebieski, niebieski i jeszcze raz niebieski. :)

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wyróżnienie. Nie potrafię wybrać tylko 11 blogów, które na nie zasługują, po za tym wiele z Was już je otrzymało, więc przerwę łańcuszek. :)

PS. Niech mi ktoś da kopa, żebym w końcu zrobiła wpis z liskiem. Pliiiiis :P

4 komentarze:

 1. skoro przyznałaś się do słomianego zapału to ja Cię motywuję do wpisu z liskiem!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie dowiedzieć się o tobie więcej. I bardzo chętnie dam Ci kopa. Dawaj liska! już!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. "bez czekolady nie podchodź" to tak jak u mnie :P muszę zacząć leczyć się z czekoladocholizmu. nie dostałam Twojego maila z adresem,więc wysłałam czerwonego kapturka na ten mail,który podałaś tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń